صفحه اختصاصی تالار شمش طلا در سایت بورس کالا راه اندازی شد

بورس کالای ایران در پی راه اندازی معاملات گواهی سپرده شمش طلا و ارایه خدمات مطلوب به سرمایه‌گذاران، صفحه اختصاصی تالار شمش طلا را در سایت رسمی خود ایجاد کرده است که همه علاقه مندان به بازار طلا می توانند با مراجعه به آدرس https://gold.ime.co.ir ،تابلوی معاملات، سوال های متداول، مشخصات و سابقه معاملات را مشاهده کنند.

به گزارش بیداربورس، معاملات گواهی سپرده شمش طلا از روز پنج شنبه ۱۸ اسفند در بورس کالا آغاز به کار کرد و در ۵ روز کاری با استقبال سرمایه‌گذاران بیش از ۹.۳ کیلوگرم طلا به ارزش نزدیک به ۲۶ میلیارد تومان فروخته شد.

معاملات گواهی سپرده شمش طلا به دلیل نقدشوندگی، سهولت انجام معامله، سرمایه‌گذاری با سرمایه خُرد معادل ۰.۱ گرم طلا، معافیت مالیاتی و نبود دشواری های معاملات سنتی و ریسک های کیفیت و سرقت از جذابیت بالایی برخوردار است و اکنون با توجه به آشنایی تدریجی سرمایه‌گذاران و عموم مردم به سرعت بر حجم این معاملات افزوده می شود.

بورس کالای ایران در راستای اطلاع رسانی شفاف و ارائه خدمات مطلوب به سرمایه‌گذاران مبادرت به راه اندازی صفحه اختصاصی تالار سپرده شمش طلا در سایت رسمی خود کرده است که علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس https://gold.ime.co.ir/ اطلاعات معاملات گواهی سپرده شمش طلا را مشاهده کنند.

یادآوری می‌شود، در صفحه مزبور علاوه بر مشخصات گواهی سپرده شمش طلا، تابلوی آنلاین و سابقه معاملات به پرسش‌های متداول سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در بازار گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا نیز پاسخ داده شده است.

کد خبر 28014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =