یارانه ویژه ماه رمضان جمعه پرداخت می‌شود

با دستور رئیس‌جمهور، ۱۵۰ هزار تومان برای هر نفر به عنوان یارانه کمک معیشتی ماه رمضان، جمعه هفته جاری به حساب سرپرستان خانوارهای شناسایی‌شده واریز می شود.

به گزارش بیداربورس، سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: با دستور رئیس‌جمهور، ۱۵۰ هزار تومان به ازای هر نفر به عنوان یارانه کمک معیشتی ماه رمضان به حساب سرپرستان خانوارهای شناسایی‌شده واریز می شود.

براین اساس، افراد مشمول دریافت این یارانه بیش از ۱۱ میلیون سرپرست خانوار عنوان شده که قرار است ساعت ۲۴ جمعه ۲۶ فروردین به حساب آنها واریز شود. افرادی که ۲۲ بهمن گذشته و نوروز مشمول دریافت یارانه بودند، یارانه ویژه ماه رمضان را دریافت خواهند کرد.

همچنین، یارانه کمک معیشتی ماه مبارک رمضان به حساب سرپرستانی که به هر دلیلی از سهام عدالت جا افتاده‌اند، واریز خواهد شد. با توجه به مبلغ این یارانه، یک خانواده سه نفره معادل ۴۵۰ هزار تومان یارانه معیشتی ویژه ماه رمضان دریافت می‌کند.

یارانه کمک معیشتی به اقشار آسیب‌پذیر و با درآمد کم از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون در دو مرحله و در مناسبت‌های سالروز پیروزی انقلاب و عید نوروز به دهک‌های اول تا چهارم به انضمام افراد تحت پوشش و مستمری بگیران سازمان‌های حمایتی نظیر کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شده است.

کد خبر 15542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =