رشد ۸۶ هزار واحدی شاخص بورس از ابتدای امسال

شاخص بورس از ابتدای امسال تا کنون طی ۱۴روز معاملاتی، با ثبت ۸۶هزار و ۸۷۸واحد افزایش، معادل ۶.۳۵ درصد رشد کرده است.

به گزارش بیداربورس، از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته تعداد ۱۶۲میلیارد و ۸۲۸میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۸۱۸هزار و ۱۵۷میلیارد ریال در بیش از ۷میلیون و ۶۴۹هزار و ۶۴۶دفعه طی ۱۴روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۱۱میلیارد و ۳۳۶میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۹۲هزار و ۹۵۰میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در این ۱۴روز، در مجموع تا پایان هفته گذشته با ۸۶هزار و ۸۷۸واحد افزایش، معادل ۶.۳۵ درصد رشد کرده و به رقم یک میلیون و ۴۵۴هزار و ۱۲۸واحد رسیده است. شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۳۴هزار و ۷۰۲واحد افزیش، معادل ۹.۹۶درصد رشد کرده و رقم ۳۸۲هزار و ۹۷۰واحد را به نمایش گذاشته است.

شاخص بازار اول هم با ۶۶ هزار و ۳۶۷واحد افزایش در این مدت به رقم ۱۱۳۰هزار و ۴۷۷واحد و شاخص بازار دوم با ۱۶۶هزار و ۴۸۸واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۷۲۵هزار و ۹۱۷واحد رسیده‌اند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۶.۲۴درصد رشد و شاخص بازار دوم با ۶.۵درصد افزایش همراه شده‌اند.

منبع: تسنیم
کد خبر 15634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =