تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده برنج اعلام شد

بورس کالا با صدور اطلاعیه ای از تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده برنج با سررسید ۱۴۰۱ و مهلت تحویل کالا از انبار خبر داد.

به گزارش بیدار بورس، در جدیدترین اطلاعیه مدیریت بازارهای مالی بورس کالای ایران که مخاطب آن کلیه کارگزاران و فعالان بازار سرمایه به ویژه فعالان بازار گواهی سپرده کالایی برنج است آمده، آخرین روز معاملاتی نماد گواهی سپرده کالایی برنج طارم انبار شرکت توسعه تجارت برنج مازندران (برن۰۱۰۴پ۰۱) روز چهارشنبه ۲۲ تیر ماه خواهد بود و پس از آن گواهی مزبور قابلیت معامله در بورس را ندارد. لذا دارندگان گواهی سپرده کالایی نماد مذکور باید قبل از تاریخ مذکور، نسبت به فروش گواهی سپرده یا خروج کالا از انبار اقدام کنند.

در ادامه این اطلاعیه اشاره شده مطابق دستورالعمل پذیرش انبار و صدور، معامله و تسویه گواهی سپرده کالایی، دارندگان گواهی سپرده کالایی نماد فوق، تا روز سه شنبه ۲۹ تیر ماه مهلت دارند تا با مراجعه به انبار و پرداخت هزینه های انبارداری، نسبت به تحویل کالا اقدام کنند و در صورت عدم مراجعه دارنده گواهی سپرده کالایی یا نماینده قانونی وی به انبار پس از مهلت مذکور، انباردار خروج نهایی کالا را ثبت کرده و متعاقبا تضامین تودیع شده توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه آزاد و به انباردار مسترد می شود.

اطلاعات نمادها و معاملات گواهی سپرده کالایی در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران (اینجا) در قسمت بورس کالا و سربرگ های گواهی سپرده کالایی قابل مشاهده است.

کد خبر 18424

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =