زمان آغاز ثبت نام ۲ محصول سایپا نامشخص است

شرکت سایپا در قالب اطلاعیه ای از مشتریان بابت اختلال در سایت فروش عذرخواهی کرد و اعلام نمود به محض اصلاح ایرادات طرح فروش آغاز می شود.

به گزارش بیداربورس، مطابق اطلاع رسانی شرکت سایپا قرار بود روز گذشته سه شنبه ۴ بهمن ماه راس ساعت ۱۴ فروش فوری دو محصول این شرکت اغاز شود. اما از همان ساعات نخست آغاز اجرای این طرح ثبت نام برای متقاضیان با مشکلات زیادی همراه شد به نحوی که سایت فروش باز نمی شد و مدام اخطارهای مختلفی را به متقاضیان اعلام می کرد.

تشدید این مشکلات و ایرادات سایت باعث شد تا شرکت سایپا در اطلاعیه ای اعلام کند فروش فوری این دو محصول را به ساعت ۱۸ موکول می کند. اما متاسفانه از ساعت ۱۸ نیز خبری از اصلاح ایرادات سایت نشد و مردم همچنان برای ثبت نام و شرکت در این طرح فروش سرگردان بودند.

در همین ارتباط شرکت سایپا برای دومین بار ساعت فروش فوری محصولات را تغییر داد و اعلام کرد فردا ۵ بهمن ماه این طرح آغاز خواهد شد.

در حال حاضر هنوز ایرادات سایت فروش برطرف نشده و شرکت سایپا مجبور شده در قالب اطلاعیه سوم ضمن عذرخواهی از مشتریان به دلیل عدم اجرای به موقع طرح فروش فوق العاده اعلام کرده است به دلیل بهبود برخی موارد سیستمی در سامانه فروش محصولات سایپا این سامانه برای ساعاتی از دسترس خارج شده است.

بدیهی است به محض برطرف شدن مشکل مراتب از طریق بخشنامه اطلاع رسانی خواهد شد.

کد خبر 26308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =