ارزش معاملات تالار صادراتی به ۱۰ همت نزدیک شد

۶۸۶ هزار و ۸۲۱ تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از ۹.۸ همت در رینگ صادراتی بورس کالای ایران در نخستین ماه از سال ۱۴۰۲ مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش بیدار بورس، ۶۸۶ هزار و ۸۲۱ تن انواع محصول صنعتی و پتروشیمی به ارزش بیش از ۹ هزار و ۸۰۶ میلیارد تومان در رینگ صادراتی بورس کالای ایران در فروردین ۱۴۰۲ فروخته شد.

در جریان معاملات ماه گذشته تالار صادراتی، بیشترین حجم معامله شده متعلق به قیر با دادوستد ۴۲۱ هزار و ۷۳۵ تن به ارزش نزدیک ۷‌ هزار و ۲۹۲ میلیارد تومان بود.

همچنین در هفته گذشته ۵۰ هزار تن تختال به ارزش بیش از هزار و ۴۵ میلیارد تومان در تالار کیش فروخته شد و ارزش فروش ۵۰ هزار تن آهن اسفنجی بریکت بیش از ۴۷۷ میلیارد تومان بود.

در ماهی که گذشت، ۷۳ هزار تن گندله سنگ آهن به ارزش نزدیک ۳۲۶ میلیارد تومان دادوستد شد و ارزش فروش ۱۵ تن شمش بلوم ۳۱۱ میلیارد تومان را رقم زد.

علاوه بر این، ۴۰ هزار تن کنسانتره سنگ آهن در این مدت فروخته شد که ارزشی بیش از ۱۳۲ میلیارد تومان را رقم زد.

فروش ۲۷ هزار تن گوگرد گرانوله و ۳ هزار تن پلی وینیل کلراید (PVC) به ترتیب ارزشی بیش از ۹۶ میلیارد و ۲۹۵ میلیون تومان و ۸۲ میلیارد تومان را رقم زد.

در فروردین ماه همچنین ۶ هزار تن گوگرد کلوخه به ارزش ۲۳ میلیارد تومان، ۵۵۰ تن عایق رطوبتی به ارزش ۸۶.۹ میلیارد تومان، ۳۱۲ تن اسلاک واکس سنگین به ارزش نزدیک ۷.۴ میلیارد تومان، ۲۰۰ تن الکیل بنزن سنگین به ارزش ۴.۹ میلیارد تومان و ۲۴ تن اسید استیک به ارزش ۳۸۳ میلیون تومان در تالار کیش به فروش رسید.

ارزش معاملات تالار صادراتی به ۱۰ همت نزدیک شد

کد خبر 29066

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =