شاخص کل کانال ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی را از دست داد

بازار سهام مشابه چند روز گذشته، روز جاری را با فشار عرضه خصوصا در سهام دلاری بازار آغاز کرد و در یک ساعت و نیمی که از بازار گذشته حدود ۴۰ هزار واحد از ارتفاع خود را از دست داد.

به گزارش بیداربورس، معاملات امروز بازار سهام متاثر از ریزش نرخ ارز، با فشار عرضه خصوصا در سهام دلاری آغاز شد و اگرچه سهام ریالی بازار در ابتدای بازار روندی مثبت را داشتند، اما فشار عرضه بازار به آن ها نیز سرایت کرد و هم اکنون تقریبا تابلوی تمامی سهام قرمز است.

در یک ساعتی که طی معاملات امروز از بازار سهام گذشته است، شاخص کل تا کنون ۳۱ هزار واحد از ارتفاع خود را از دست داده و به این ترتیب به کانال ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار واحد نزول کرد. همچنین گفتنی است شاخص هم وزن نیز تا کنون ۱۰ هزار واحد عقب نشسته و به عدد ۷۳۷ هزار واحد رسیده است. 

گفتنی است سه نماد «فولاد»، «فملی» و «شپنا» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «زاگرس» و «هرمز» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «وبملت»، «فولاد» و «خگستر» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «دی»، «کرمان» و «گدنا» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

گفتنی است حقیقی ها تا یک ساعت و نیمی که تا کنون از بازار گذشته است حدود ۷۷۷ میلیارد تومان پول از بازار سهام خارج کردند.

منبع: تسنیم
کد خبر 30600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =