پیش بینی قیمت دلار امروز ۲۵ تیر

معامله گران می گفتند با نزدیک شدن به دهه اول محرم بازار ارز تهران احتمالا با کاهش تقاضا همراه می شود و یکی از دلایل کم شدن حجم خریدها در بازار ممکن است ناشی از همین عامل باشد.

به گزارش بیداربورس به نقل از اقتصادنیوز، قیمت دلار در معاملات پشت خطی کانال ۴۹ هزار تومان را از دست داد و همین امر باعث شده انتظارات نزولی در بین معامله گران تا حدودی تقویت شود.

**پیش بینی قیمت دلار امروز 

در شرایط فعلی نرخ دلار در هرات هم در کانال ۴۹ هزار تومان معامله  می شود. از نظر تکنیکالیست ها از دست رفتن حمایت ابرکومو کار دست اسکناس آمریکایی داد و دلار در روز قبل خط حمایت روند صعودی نه ماهه خود را شکست که اگر پایین آن تثبیت شود چارت ها سیگنال نزولی را صادر میکنند. حمایت های ۴۸ هزار و ۶۰۰ و ۴۷ هزار تومان حمایت های پیشروی دلار هستند که شکست آن ها میتواند دلار را تا محدوده ۴۴ هزار تومان کاهش دهد.

**احتمال کاهش تقاضا  در بازار دلار 

معامله گران می گفتند با نزدیک شدن به دهه اول محرم بازار ارز تهران احتمالا با کاهش تقاضا همراه می شود و یکی از دلایل کم شدن حجم خریدها در بازار ممکن است ناشی از همین عامل باشد.

از سوی دیگر ثبات نرخ حواله درهم موجب شده عده ای از معامله گران تصور کنند که بازارساز با نسخه تزریق سعی کرده نرخ دلار را در یک محدوده خاص نگه دارد.

عده ای هم با اشاره به عدم انتشار اخبار منفی سیاسی در حوزه بین الملل این هراس را دارند که شاید مذاکرات ایران و آمریکا در پشت پرده در حال انجام است،همین امر موجب شده ریسک خرید دلار در شرایط کنونی کمرنگ تر از روال سابق باشد.

کد خبر 31940

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =