۵ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵
بیت‌کوین وارد فاز جدیدی شد

بیت‌کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار، وارد مرحله بسیار دردناکی از عملکرد چرخه‌ای خود شده است. اگر تاریخ تکرار شود، باید خودمان را برای قیمت‌های متلاطم در ماه‌های بیشتری آماده کنیم، همچنین گاوهای بیت‌کوین (BTC) نباید از آمدن قوهای سیاه غافلگیر شوند.

به گزارش بیداربورس به نقل از کریپتوکارنسی، یک تحلیلگر فنی حوزه رمزارزها می‌گوید که بر اساس سوابق قبلی، بیت‌کوین در این چرخه ممکن است برای عملکردی جانبی، افت یا قوهای سیاه آماده شده باشد.

پیش از این، بیت‌کوین قبل از پایان هر چرخه، پنج تا ۶ ماه عملکرد محدودی داشت، در سال‌های  ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰، ماه‌های متلاطم با رویداد قوی سیاه با یک رکود جهانی ترسناک همراه شد و در ساعات اولیه صبح روز ۱۳ مارس ۲۰۲۰ به ۳۲۵۰ دلار کاهش یافت که جمعه سیاه بیت‌کوین را رقم زد.

به این ترتیب، بسیاری از تحلیلگران از گاوهای بیت‌کوین می‌خواهند که در ماه‌های آخر چرخه بسیار محتاط باشند. این تحلیلگر یز تاکید کرد که بیت‌کوین نتوانست بالاتر از سطح حمایتی حیاتی ایمن، باقی بماند و با قرار گرفتن در زیر پشتیبانی‌های ایمن مانند میانگین متحرک نمایی ۲۰ هفته‌ای، احتمالا برای مدتی منتظر قیمت راکد خواهیم بود.

بیت‌کوین ممکن است پس از پایان چرخه چهارم، شروع به صعود به بالاترین حد خود کند. هدف نهایی برای اولین ارز رمزنگاری شده که توسط شرکت سرمایه‌گذاری کهنه‌کار پانترا کپیتال در ارزهای دیجیتال ارائه شده ۱۴۸ هزار دلار است.

هال پرس، بنیان‌گذار و مدیر عامل صندوق مدیریت دارایی ارزهای دیجیتال نورث راک اظهار کرد: این بار، پایان چرخه ممکن است برای گاوها دردناک‌تر باشد.

پرس یادآور شد که دولت ایالات‌متحده باید ۳۳ هزار بیت‌کوین تا پایان سال بفروشد که معادل ۸۵۰ میلیون دلار است همچنین، انتظار می‌رود زمانی که مالکان برای فصل مالیات آماده می‌شوند، جابه‌جایی عمده وجوه رخ دهد.

بسیاری از وجوه احتمالا در پایان سال همراه با فروش زیان مالیاتی بازخرید می‌شوند به این ترتیب، اگر رگولاتورهای ایالات‌متحده نتوانند راه‌اندازی صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین را تا پایان سال ۲۰۲۳ تایید کنند، گاوها باید برای مواجهه با پایان سالی تاسف‌بار آماده باشند. در همین حال، جی پی مورگان فقط یک محدودیت صعودی را پیش از پایان فروش وحشتناک پیش‌بینی کرده است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۰۵ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۳۰ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۸.۲۹ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۴ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴.۸۸ میلیارد دلار است که ۴۴.۵۳ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۱.۳ میلیارد دلار است که ۸.۷۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۱۳.۸۴ میلیارد دلار است که ۹۲.۹۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۶:۵۴ دقیقه به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۲۶ هزار و ۴.۲۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۱ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۳ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۱۶۴۶.۶۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۸ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۳۶ درصد کاهش

۳- تتر

قیمت: ۰.۹۹۹۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۳ درصد کاهش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۲۱۶.۲۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۰ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۰.۲۸ درصد کاهش

۵-  ریپل

قیمت: ۰.۵۲۳۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱.۰۷ درصد افزایش

۶- یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش

۷ - دوج کوین

قیمت: ۰.۰۶۲۸۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۵۸ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۱۱ درصد کاهش

۸-  کاردانو

قیمت: ۰.۲۶۰۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۵۵ درصد کاهش

۹-  سولانا

قیمت: ۲۰.۲۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۵ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۰۷ درصد کاهش

۱۰ - پولکا دوت

قیمت: ۴.۵۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۳۸ درصد افزایش

کد خبر 33335

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =