۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۸
اعلام شرایط پیش فروش وانت نیسان

شرایط پیش فروش وانت نیسان با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۲ از سوی سایپا اعلام شد. قیمت خودرو در این شرایط غیرقطعی است.

به گزارش بیداربورس گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش وانت نیسان را اعلام کرد. در این شرایط نیسان تک‌سوز آپشنال با رنگ همیشگی یعنی آبی به بازار عرضه شده است. بهای خودرو در این شرایط نامشخص است و در زمان صدور دعوتنامه قیمت خودرو مشخص خواهد شد. به دلیل ارائه پیشنهاد افزایش قیمت سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، خودروسازان شرایط فروش فوری خود را متوقف کرده‌اند تا میزان افزایش قیمت‌ها مشخص شود.

قیمت نیسان تک‌سوز آپشنال در حال حاضر حدود ۵۱۷ میلیون تومان است. در شرایط پیش فروش، مبلغ ۲۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت خودرو در نظر گرفته شده است. این مبلغ نیمی از قیمت خودرو در زمان حال است. البته تا زمان تحویل نهایی خودرو در زمستان ۱۴۰۲، قیمت نهایی خودرو تغییر خواهد یافت. موعد تحویل خودروها در این شرایط فروش نیز دی الی اسفند ۱۴۰۲ اعلام شده است. این طرح از ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۲ برقرار شده است و مشتریان می‌توانند نسبت به ثبت نام در آن اقدام کنند.

خودرو پیش پرداخت قیمت نهایی رنگ موعد تحویل
نیسان تک سوز آپشنال ۲۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در زمان تحویل خودرو مشخص می‌شود آبی دی، بهمن و اسفند ۱۴۰۲

اعلام شرایط پیش فروش وانت نیسان در حالی صورت می‌گیرد که تا مدتی پیش، خریداران این خودرو منتظر پلاک شدن خودروهایشان بودند. سازمان استاندارد اخیرا سخت‌گیری در مورد خودروهای قدیمی تولید داخل همچون وانت نیسان جونیور یا بنز واگن هود ایران خودرو دیزل را آغاز کرده است. بنابراین امکان دارد تا زمان تحویل خودروها به مشتریان، مشکلات دیگری در حوزه شماره‌گذاری خودرو رخ دهند. وانت نیسان یکی از قدیمی‌ترین خودروهای تولید داخل است که از پنج دهه پیش تاکنون روی خط تولید سایپا قرار دارد. به تازگی این شرکت موتور ۲.۴ لیتری این وانت را دستخوش تغییرات جدیدی کرده است تا استانداردهای آلایندگی را پاس کند.

کد خبر 33944

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =