تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده کشمش سبز اعلام شد

مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده کشمش سبز و مهلت تحویل کالا از انبار را اعلام کرد.

به گزارش بیداربورس به نقل از کالاخبر، در اطلاعیه جدید مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالا که مخاطب آن همه کارگزاران و فعالان بازار سرمایه (به ویژه فعالان بازار گواهی سپرده کالایی کشمش) است، اعلام شده تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده کالایی و آخرین روز معاملاتی نماد گواهی سپرده کالایی کشمش سبز انبار خلیل آباد (کشم۰۱۰۱پ۰۱) روز چهارشنبه ۲۴ فروردین خواهد بود و پس از آن گواهی مزبور قابلیت معامله در بورس را ندارد. بنابراین دارندگان گواهی سپرده کالایی نماد فوق باید قبل از تاریخ مذکور، نسبت به فروش گواهی سپرده یا خروج کالا از انبار اقدام کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده، مطابق دستورالعمل پذیرش انبار و صدور، معامله و تسویه گواهی سپرده کالایی، دارندگان گواهی سپرده کالایی نماد فوق، تا روز چهارشنبه ۳۱ فروردین مهلت دارند با مراجعه به انبار و پرداخت هزینه های انبارداری، نسبت به تحویل کالا اقدام کنند و در صورت عدم مراجعه دارنده گواهی سپرده کالایی یا نماینده قانونی وی به انبار پس از مهلت مذکور، انباردار خروج نهایی کالا را ثبت کرده و متعاقبا تضامین تودیع شده توسط سپرده گذاری مرکزی آزاد و به انباردار مسترد می شود.

اطلاعات نمادها و معاملات گواهی سپرده کالایی در سایت فناوری بورس تهران (اینجا) در قسمت بورس کالا و سربرگ های گواهی سپرده کالایی قابل مشاهده است.

انبار خلیل آباد در خراسان رضوی، شهرستان خلیل آباد واقع بوده و دارای ظرفیت ۳۰ تن کشمش است.

کد خبر 15237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =