پرداخت سود سهامداران بانک کارآفرین با سجام

بانک کارآفرین با صدور اطلاعیه ای از پرداخت سود سهامداران با سامانه سجام خبر داد.

به گزارش بیداربورس به نقل از سمات، بانک کارآفرین در اطلاعیه خود اعلام کرد: این بانک به منظور تسریع و تسهیل پرداخت سود سهامداران از طریق سامانه سجام اقدام می‌کند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بنابر الزام سازمان بورس و اوراق بهادار پرداخت هرگونه سود سهام جاری یا سنواتی صرفا از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه میسر خواهد بود و به همین منظور سهامداران می بایست برای دریافت سود سهام بانک کارآفرین در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت کنند تا سود به حساب صاحبان سهام واریز شود.

*سامانه سجام چیست؟

سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیر حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می‌شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.

سهامداران می‌توانند با مراجعه به سایت www.sejam.ir ثبت نام و احراز هویت سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

کد خبر 17898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =