بانک ملت عملکرد حسابرسی شده ۱۲ ماهه داد: بدون تغییر با سود ۸۴۱ ریالی

بانک ملت صورت های مالی ۱۲ ماهه حسابرسی شده را منتشر کرد که با شناسایی ۸۴۱ ریال سود تلفیقی نسبت به عملکرد حسابرسی نشده تغییری نداشت.

به گزارش بیدار بورس، بانک ملت با سرمایه ۲۰.۷ هزار میلیارد تومانی به عنوان دومین بانک بزرگ بورس، صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه حسابرسی شده را منتشر کرد.

براین اساس، "وبملت" در این دوره ۶۶ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و ۳۶.۱ هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در ۱۲ ماه سال گذشته، تراز عملیاتی مثبت ۲۹.۹ هزار میلیارد تومانی را ثبت کرد و نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۳۰ درصدی روبرو شد.

این بانک بورسی در عملکرد ۱۲ ماهه بالغ بر ۱۷.۱ هزار میلیارد تومان سود خالص تلفیقی محقق و برای هر سهم سود ۸۴۱ ریالی شناسایی کرد و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد ۴۴ و ۴۸ درصدی همراه شد.

شرکت اصلی هم در عملکرد ۱۲ ماهه بالغ بر ۱۵.۷ هزار میلیارد تومان سود خالص و برای هر سهم ۷۶۱ ریال سود شناسایی کرد و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد ۶۶ درصدی همراه شد. سود تلفیقی و سود شرکت اصلی در مقایسه با عملکرد حسابرسی نشده تغییری نداشت.

کد خبر 18170

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =