فراخوان ایران خودرو و سایپا برای فروش بلوک ۱۳.۷ و ۴۱ درصدی سهام

ایران خودرو و سایپا با انتشار فراخوان ۱۵ روزه از برنامه واگذاری بلوک ۱۳.۷ و ۴۱ درصد از باقی مانده سهام دولت به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط خبر دادند.

به گزارش بیدار بورس، دو شرکت ایران خودرو و سایپا با انتشار فراخوان ۱۵ روزه از برنامه واگذاری بلوک ۱۳.۷ و ۴۱ درصد باقیمانده سهام دولت به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط خبر دادند.

براساس این گزارش، شرکت ایران خودرو با انتشار فراخوان ۱۵ روزه در روزنامه اطلاعات اعلام کرد: در راستای راهبرد های رئیس جمهور جهت خصوصی سازی های شفاف و تحقق سیاست‌های اصل ۴۴ و اهداف و ماموریت وزارت صنعت برای فروش سهام دولت، شرکت های سرمایه گذاری سمند و گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو بصورت تجمیعی معادل ۱۳.۷۷ درصد سهام شرکت ایران خودرو را بصورت بلوکی به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه واگذار می کنند.

متقاضیان می‌توانند برای اعلام آمادگی خرید و تکمیل فرم های مربوطه جهت احراز صلاحیت عمومی و اهلیت تخصصی از تاریخ و انتشار این آگهی به مدت ۱۵ روز به معاونت مالی و اقتصادی ایران خودرو واقع در کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص کرج مراجعه کنند.

همچنین شرکت سایپا اعلام کرد: در راستای فرمان رئیس جمهور، شرکت های سرمایه گذاری سایپا، سرمایه گذاری رنا، سرمایه گذاری کارکنان سایپا و سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار، ۴۱ درصد از سهام شرکت سایپا را بصورت بلوکی به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه واگذار می کنند.

متقاضیان می‌توانند برای اعلام آمادگی خرید و تکمیل فرم های مربوطه جهت بررسی صلاحیت عمومی و تخصصی از تاریخ انتشار این آگهی به مدت ۱۵ روز به معاونت اقتصادی سایپا واقع در کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج مراجعه کنند.

کد خبر 19575

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =