خبرهای خوش از فاینتک / گامی جهت ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور

امروز، ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور مدیران شرکت¬های مشاور سرمایه¬گذاری فاینتک و مرکز خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور تفاهم¬نامه¬ای جهت همکاری¬های مشترک در حوزه¬های مالی و سرمایه¬گذاری و ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور به امضای طرفین رسید.

به گزارش بیدار بورس، در این خصوص مهدی فرازمند، مدیرعامل شرکت مشاور سرمایه¬گذاری فاینتک با بیان فضاهای مشترک همکاری شامل معرفی فرصت¬های سرمایه¬گذاری، تامین مالی شرکت¬ها، استفاده از ابزارهای نوین همچون صندوق سرمایه¬گذاری خصوصی و تامین مالی جمعی، ایجاد صندوق ارزی، صندوق در صندوق،  و... و. آمادگی شرکت مشاور سرمایه گذاری فاینتک را به منظور ارائه خدمات مناسب برای ایرانیان خارج کشور تبیین نمود.
وی در ادامه افزود: شرکت مشاور سرمایه¬گذاری فاینتک در خصوص تامین مالی جمعی عملکرد بسیار خوبی داشته و در مدت شش ماه از زمان اجرایی شدن این موضوع، بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال تامین مالی برای شرکت ها رقم خورده است. فرهنگ¬سازی برای شناخت و ایجاد اعتماد در سرمایه¬گذاران برای حضور در طرح¬های تامین مالی جمعی در سکوی هم-آفرین(hamafarin.ir) از برنامه¬های توسعه¬ای فاینتک بیان گردید.
ایجاد صندوق¬های سرمایه¬گذاری خصوصی که اولین نمونه آن توسط فاینتک با نام صندوق نوآور (قابل معامله در بورس) اجرایی گردید، موضوع دیگری بود به منظور بهره¬مندی سرمایه¬گذاران ایرانیان خارج از کشور از فرصت¬های سرمایه¬گذاری بخش خصوصی ایران طرح گردید.

کد خبر 16889

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =