استعفا وزیر راه قطعی و با موافقت رئیسی همراه شد

زمزمه استعفا وزیر راه تایید و با موافقت رئیس‌جمهور و تعیین سرپرست همراه شد تا چهارمیین تغییر در کابینه دولت سیزدهم ثبت شود.

به گزارش بیداربورس، زمزمه استعفای رستم قاسمی از ادامه حضور در وزارت راه در حالی توسط برخی از جمله مدیر ارتباطات تکذیب شده بود که امروز ابراهیم رییسی با این تصمیم و به دلیل تشدید بیماری، موافقت و شهریار افندی زاده معاون حمل و نقل این وزارتخانه را  با حفظ سمت به عنوان سرپرست منصوب کرد.

بر اساس این گزارش، تغییر وزیر راه موجب شد تا طی 1.5 سال فعالیت دولت سیزدهم، چهارمین تغییر در کابینه و بعد از کنار گذاشتن حبت عبدالملکی از وزارت کار و سورنا ستاری از معاونت عملی و انتقال صولت مرتضوی از معاونت اجرای نهاد ریاست جمهوری به وزارت راه ثبت شود. همچنین استیضاح وزیر صنعت توسط مجلس با رای 182 نماینده مخالف منتفی شد.

چندی قبل انتشار عکس‌های خصوصی منتسب به قاسمی در شبکه‌های اجتماعی حاشیه ساز شد و وی با اعلام پیگیری، گفته بود: خداوند باید جوابگو باشد !

مشاور و رئیس دفتر وزیر راه هم اعلام کرد: صرف‌نظر از اصالت عکس‌ها، انتشار عکس های خصوصی یک زن و شوهر با کدام مکتب اخلاقی سازگار است؟ برای اغراض سیاسی، شرافت و انسانیت را لجن‌ مال نکنیم.

کد خبر 23869

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =