دولت با واگذاری نهایی مالکیت هفت‌تپه به نیشکر خوزستان موافقت کند

شوش- نماینده مردم شوش در مجلس گفت: ضرورت دارد که دولت هرچه سریع‌تر با واگذاری انتقال مالکیت شرکت نیشکر هفت تپه به صورت نهایی به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان موافقت کند.

به گزارش بیدار بورس، محمد کعب عمیر،  اظهار کرد: در نشست اخیر نمایندگان خوزستان با معاون اول رئیس جمهور یکی از موضوعاتی که بنده مطرح کردم، انتقال مالکیت نهایی شرکت نیشکر هفت‌تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان بود.

وی گفت: این روزها شرکت نیشکر هفت تپه روزهای خوشی را سپری می‌کند و این امر نشان می‌دهد که واگذاری این مجموعه بزرگ به شرکت نیشکر هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان کار درستی است.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس افزود: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان در برنامه‌ریزی مناسب همه اراضی آسیب دیده شرکت هفت‌تپه را احیا کرد و سطح کشت نیشکر در مزارع این شرکت را افزایش داد.

کعب عمیر تصریح کرد: شرایطی که در حال حاضر در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به وجود آمده نتیجه یک واگذاری درست و کار جهادی و همدلی مسئولان و کارگران است.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس بیان کرد: برای اینکه شاهد روزهای طلایی در شرکت نیشکر هفت تپه باشیم و همچنین خاطرات تلخ گذشته این شرکت فراموش شود از دولت انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر با واگذاری انتقال نهایی مالکیت این مجموعه بزرگ به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان موافقت کند.

وی یادآور شد: فرصت‌های سرمایه گذاری بسیار خوبی در نیشکر هفت تپه وجود دارد که با ایجاد صنایع تبدیلی در این مجموعه بزرگ شاهد ایجاد اشتغال جدید برای جوانان خواهیم بود.

منبع: مهر
کد خبر 24163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =