پیش بینی قیمت سکه امروز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

در شرایط فعلی خریدار در بازار سکه نایاب شده و عده‌ای از معامله‌گران باور دارند برخی از خریدارن برای خرید فلز گرانبهای داخلی در نرخ‌های پایین‌تر کمین کرده‌اند و به دنبال فرصت مناسب برای حمله به بازار هستند.

به گزارش بیداربورس به نقل از اکوایران، در دومین روز هفته همزمان با  کاهش قیمت دلار،  بازار سکه  نیز سرخ شد و  قیمت سکه امامی  در حول و حوش ۸۰۰ هزار تومان کاهش را ثبت کرد.

همچنین دیروز  حباب سکه  امامی‌ ۵۱۲ هزار تومان کوچک شد و در حدود ۷ میلیون ۴۲ هزار تومان قرار گرفت.

در شرایط فعلی خریدار در  بازار سکه  نایاب شده و عده‌ای از معامله‌گران باور دارند برخی از خریدارن برای خرید فلز گرانبهای داخلی در نرخ‌های پایین‌تر کمین کرده‌اند و به دنبال فرصت مناسب برای حمله به بازار هستند.

با این حال دیشب در پشت خط، سکه میل به نزول بیشتر نداشت و همین امر موجب شد تا برخی از انتظارات کاهشی برای روز جاری کمرنگ شود.

به گفته فعالان، در صورتی که قیمت سکه در سومین روز هفته با کمک  قیمت دلار  بتواند خود را بالای محدوده ۳۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تثبیت کند، این امر ممکن است موجب ورود بخشی از خریداران به بازار شود و حتی ممکن است  سکه امامی  به سوی مرز ۳۲ میلیون ۵۰۰ هزار تومان حرکت کند.

از سوی دیگر، در صورتی که سکه مرز ۳۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان را از دست بدهد احتمال عقب‌نشینی تا ۳۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان محتمل خواهد بود.

کد خبر 29473

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =