برنامه عرضه امروز سیمانی‌ها در بورس کالا

عرضه های سیمانی‌ها از امروز (یکشنبه ۵ شهریور) آغاز و دوشنبه (۶ شهریور) تداوم می یابد. در عرضه های امروز، ۶۶ شرکت سیمانی در مجموع یک میلیون و ۱۳۶ هزار و ۷۹۰ تن انواع سیمان را روی تابلو می برد و از نکات قابل توجه عرضه های امروز سیمان افزایش ۲۲ هزار تنی عرضه هاست. شرکت های سیمانی از ابتدای سال تا پایان مرداد، ۲۶.۵ میلیون تن سیمان به ارزش ۲۳ همت در بازار فیزیکی و ۱۴۵ هزار تن به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان در قالب گواهی سپرده کالایی در بورس کالا فروختند.

به گزارش بیداربورس، تالار سیمان در بورس کالا امروز یکشنبه ۵ شهریور میزبان عرضه یک میلیون و ۱۳۶ هزار و ۷۹۰ تن انواع سیمان از سوی ۶۶ شرکت سیمانی است. از کل عرضه های امروز سیمانی‌ها در بورس کالا، ۹۲۵ هزار و ۳۸۰ تن سیمان از نوع تیپ ۲، ۱۰۷ هزار و ۸۵۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۴۲۵، ۹۶ هزار و ۱۶۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۳۲۵ و ۷ هزار و ۴۰۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۵۲۵ خواهد بود.

**فروش ۲۵.۴ میلیون تن سیمان تا پایان مرداد

از ابتدای سال تا پایان مرداد ۲۸ میلیون و ۷۳۲ هزار تن انواع سیمان عرضه و با تقاضای ۳۴ میلیون ۸۱۵ هزار تنی مواجه و ۲۶ میلیون و ۵۳۳ هزار و ۶۲۷ تن آن دادوستد شد و ارزش ۲۳ هزار و ۶۲ میلیارد تومان را ثبت کرد.

۱۴۱ میلیون گواهی در ۵ ماهه امسال

از ابتدای امسال تا پایان مرداد، ۱۴۵ میلیون و ۸۳۰ هزار گواهی سپرده سیمان معادل ۱۴۵ هزار و ۸۳۰ تن سیمان به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان معامله شد.

برنامه عرضه امروز سیمانی ها در بورس کالا

برنامه عرضه امروز سیمانی ها در بورس کالا

کد خبر 33353

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =